Terapie

Terapia pedagogiczna – Szczecin, Goleniów, Stargard i okolice

Prowadzę terapię pedagogiczną w Szczecinie, Goleniowie i Stargardzie. Moja oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży, którzy potrzebują wsparcia w zakresie nauki i rozwoju. Pomagam poprawić umiejętności naukowe, takie jak przyswajanie wiedzy, czytanie, pisanie, matematyka, a także umiejętności społeczne i emocjonalne. Skupiam się na indywidualnych potrzebach każdego dziecka, aby pomóc mu pokonać trudności. Oferuję konsultacje i szkolenia dla rodziców, aby pomóc im lepiej zrozumieć potrzeby dziecka i skutecznie je wspierać.

W ramach terapii pedagogicznej współpracę również ze szkołami. Oferuję konsultacje i szkolenia dla nauczycieli, aby pomóc im lepiej wspierać uczniów z trudnościami w nauce. Moim celem jest pomóc każdemu dziecku osiągnąć swój pełny potencjał edukacyjny i rozwijać się w swoim własnym tempie.

Diagnoza i terapia neuromotoryczna INPP oraz Integracja Bilateralna (diagnoza i terapia)

Swoim pacjentom proponuję także diagnozę i terapię INPP. Pracuję nad poprawą ich zdolności do przetwarzania i reagowania na bodźce. Pomagam także dzieciom lepiej zrozumieć i radzić sobie w otaczającym je świecie.

Terapia funkcji kognitywnych Instrumental Enrichment

Terapia funkcji kognitywnych to program opracowany przez Reuvena Feuersteina, izraelskiego psychologa, mający na celu poprawę umiejętności poznawczych u osób z różnymi rodzajami trudności w nauce. Program ten skupia się na rozwijaniu umiejętności poznawczych, takich jak analiza, planowanie, myślenie abstrakcyjne i rozwiązywanie problemów.

Wykorzystuję różnorodne ćwiczenia i zadania, aby stymulować rozwój funkcji kognitywnych. Pracuję z osobami z zaburzeniami uczenia się, problemami w zakresie myślenia logicznego czy zdolnością do rozumienia złożonych treści.

Czym się kieruję w swojej pracy?

Relacje

Nawiązanie odpowiednich relacji jest podstawą dobrej współpracy.

Człowiek

Na pierwszym zawsze jest człowiek ze swoimi potrzebami, emocjami, problemami i chęcią poprawy swojej sytuacji.

Możliwości

Wspólnie pracując, dążymy do uzyskania najlepszych efektów, jakie są możliwe.

Atmosfera

Cały proces terapeutyczny przebiega w atmosferze: poszanowania, zrozumienia i pełnej akceptacji.

Jestem tu i czekam
na Twój kontakt.

Pamiętaj, proszę. Jestem tu i czekam na Twój kontakt. Jeśli coś Cię niepokoi w zachowaniu lub procesie rozwoju Twojego dziecka. Jeśli potrzebujesz konsultacji lub konkretnej pomocy. Jeśli masz pytania lub wątpliwości. Zadzwoń lub napisz już teraz.

Zadzwoń: +48 667 710 055
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności