Terapie

Terapia Empathy Dolls – pomoc w zarządzaniu emocjami

Terapia Empathy Dolls to podejście terapeutyczne, które wykorzystuje lalki, znane jako „Empathy Dolls”, w celu pomocy osobom w różnym wieku, w tym dzieciom i osobom starszym, w wyrażaniu emocji, budowaniu relacji oraz zrozumieniu i zarządzaniu emocjami. Korzystam z nich, aby wspierać pacjentów w komunikowaniu się, wyrażaniu emocji i rozwijaniu umiejętności społecznych. Jest to metoda, która może być szczególnie przydatna w pracy z osobami, które mają trudności w wyrażaniu swoich uczuć.

Terapia osób w spektrum autyzmu

Jestem specjalistą prowadzącym terapię osób w spektrum autyzmu. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami ASD. Moja oferta skierowana jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych z ASD, a także do ich rodzin.

W ramach terapii autyzmu oferuję:

  • indywidualną terapię ESDM – to podejście, które skupia się na rozwoju dziecka i ma na celu wsparcie w jak najwcześniejszym etapie życia, aby pomóc im rozwijać umiejętności społeczne, komunikacyjne i kognitywne,
  • terapię za pomocą systemów komunikacji alternatywnej i wspomagającej,
  • trening umiejętności społecznych,
  • wsparcie dla rodzin – konsultacje i treningi mające na celu wprowadzanie skutecznych strategii radzenia sobie i wsparcia osoby w spektrum autyzmu ASD.

Współpracę ze szkołami i innymi instytucjami. Oferuję konsultacje i szkolenia dla nauczycieli i personelu, aby pomóc im lepiej zrozumieć i wspierać osoby w spektrum autyzmu.

Moim celem jest wspieranie osób z zaburzeniami w osiąganiu swojego pełnego potencjału i poprawie jakości życia. Każda terapia dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb i możliwości klienta, z uwzględnieniem jego unikalnych zdolności i zainteresowań.

Czym się kieruję w swojej pracy?

Relacje

Nawiązanie odpowiednich relacji jest podstawą dobrej współpracy.

Człowiek

Na pierwszym zawsze jest człowiek ze swoimi potrzebami, emocjami, problemami i chęcią poprawy swojej sytuacji.

Możliwości

Wspólnie pracując, dążymy do uzyskania najlepszych efektów, jakie są możliwe.

Atmosfera

Cały proces terapeutyczny przebiega w atmosferze: poszanowania, zrozumienia i pełnej akceptacji.

Jestem tu i czekam
na Twój kontakt.

Pamiętaj, proszę. Jestem tu i czekam na Twój kontakt. Jeśli coś Cię niepokoi w zachowaniu lub procesie rozwoju Twojego dziecka. Jeśli potrzebujesz konsultacji lub konkretnej pomocy. Jeśli masz pytania lub wątpliwości. Zadzwoń lub napisz już teraz.

Zadzwoń: +48 667 710 055
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności