O mnie

Dorota Samsel – Neurologopeda Goleniów specjalista wczesnej interwencji logopedycznej

estem gotowa nieść pomoc osobom, które doświadczają problemów z mową, językiem, czytaniem, pisaniem, połykaniem czy głosem. Jako neurologopeda z Goleniowa przyjmuję dorosłych pacjentów, a także dzieci i młodzież. Moim celem jest poprawa jakości życia poprzez indywidualnie dopasowane programy terapeutyczne. Jako doświadczony neurologopeda, jestem przekonana, że odpowiednio wcześnie podjęta terapia logopedyczna może przynieść znaczące korzyści i poprawić komunikację, a co za tym idzie, pewność siebie i samodzielność.

Oferuję szeroki zakres usług, w tym diagnozę i terapię dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Specjalizuję się w leczeniu różnych zaburzeń, takich jak opóźniony rozwój mowy, dysleksja, afazja, dysfazja, dysglosja, dyslalia, autyzm, a także inne zaburzenia neurologiczne wpływające na mowę i język.

Gabinet neurologopedyczny w Goleniowie czeka na zapisy.

Neurologopeda Stargard

Jestem doświadczonym neurologopedą klinicznym swoje usługi kieruję także dla mieszkańców Stargardu i Szczecina. Każda terapia rozpoczyna się od szczegółowej diagnozy, która pozwala na zrozumienie specyfiki problemu i opracowanie indywidualnego planu terapeutycznego. W trakcie terapii korzystam z różnorodnych metod i technik, dostosowanych do wieku i potrzeb pacjenta.

W kontakcie z pacjentem staram się stworzyć atmosferę pełną ciepła i zaufania, gdzie każdy pacjent czuje się komfortowo i bezpiecznie. Wierzę, że kluczem do skutecznej terapii jest współpraca i otwarta komunikacja między terapeutą, pacjentem i jego rodziną.

Zapraszam do umówienia się na wizytę oraz konsultacje, abyśmy mogli wspólnie pracować nad poprawą Twoich umiejętności komunikacyjnych. Pamiętaj, że każdy krok, nawet najmniejszy, jest krokiem w kierunku poprawy. Czekam na Ciebie w moim gabinecie w Goleniowie.

Jestem tu i czekam
na Twój kontakt.

Pamiętaj, proszę. Jestem tu i czekam na Twój kontakt. Jeśli coś Cię niepokoi w zachowaniu lub procesie rozwoju Twojego dziecka. Jeśli potrzebujesz konsultacji lub konkretnej pomocy. Jeśli masz pytania lub wątpliwości. Zadzwoń lub napisz już teraz.

Zadzwoń: +48 667 710 055
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności